Alkohol eshop rum, alkohol eshop whisky, alkohol eshop gin, alkohol eshop cognac, alkohol eshop
alkohol eshop
kvalitni piti-alkohol eshop
kvalitni sluzby-alkohol eshop
alkohol eshop
prodejna s alkoholem
rumová prezentace
semináře-rum-whisky-gin-cognac
rumový bar
rum-whisky-gin-cognac
kontakty na rum-whisky-gin-cognac
naše kvalitní značky

   

Tradiční edice irské whiskey Clontarf 1014 vzdává svým jménem čest místu a roku, kdy Irové pod vedením legendárního krále Briana Boru uhájili v krvavé bitvě svou nezávislost před vikingskými dobyvateli, což je dodnes považováno za jeden z klíčových milníků irské historie. Výsledný Classic Blend je kombinací pot-stilled single malt whisky (cca 15%) a vybraných obilných whisky - třikrát destilován, vyzrává nejméně 4 roky v dubových sudech po americkém bourbonu.
Velmi jemná a přístupná klasickému popíjení i prémiovým mixům jako The Dead Rabbit Irish Coffee, The Deciding Punch atd. Přichází v elegantním, inovovaném dárkovém kartonku.

Velejemná, lehká a mladistvě svěží jednosladová whiskey (jak tvrdí Irové: „e“ navíc v názvu whiskey je známkou vyšší jemnosti dané mj. trojnásobnou destilací) vyzrává 5-8 let v dubových sudech po americkém bourbonu, poté je filtrována přes dřevěné uhlí.
Delikátní single malt v příjemném poměru cena/kvalita/inovovaný design láhve i dárkového balení. Slovutný Jim Murray ji ve své Whisky Bible ocenil 90,5 body ze sta možných.

Jedinečná možnost vychutnat si to nejlepší z produkce prestižní irské whiskey Clontarf v jednom balení - reprezentativní procházka různými stupni irské whiskey obsahuje: · 

  • 1x oblíbený CLASSIC BLEND, jemný a přístupný, stařený nejméně 4 roky ·
  • 1x vzácnou RESERVE, malé šarže déle stařených blendů ·
  • 1x velejemnou SINGLE MALT, sametově lehkou a delikátní jednosladovou whiskey 

Všechna práva vyhrazena ©2020 Quality Drinks s.r.o.