Alkohol eshop rum, alkohol eshop whisky, alkohol eshop gin, alkohol eshop cognac, alkohol eshop
alkohol eshop
kvalitni piti-alkohol eshop
kvalitni sluzby-alkohol eshop
alkohol eshop
prodejna s alkoholem
rumová prezentace
semináře-rum-whisky-gin-cognac
rumový bar
rum-whisky-gin-cognac
kontakty na rum-whisky-gin-cognac
naše kvalitní značky

   

EMPEROR je hrdým mauricijským rumovým císařem, prestižní řadou jedinečných rumů vzdávajících hold jak tradici výroby na tomto krásném exotickém ostrově, tak i inovativním přístupům při blendingu a staření pečlivě vybraných ostrovních výrobních šarží. Název inspirován ikonickou postavou Jiřího V., krále britského impéria a indického císaře, který v r.1901 ostrov (jako tehdejší britskou kolonii) navštívil a zamiloval si jej. Mauricius je - se svou osobitou kombinací exotické polohy, bohaté fauny a flóry a vulkanického podloží – rájem pro pěstování a výrobu originálních a oblíbených rumů. Stále populárnější řada rumů Emperor je vyráběna jak pomocí nejrozšířenější a tradiční destilace melasy, tak i francouzské metody „Agricole“ (tedy destilace šťávy z cukrové třtiny).
EMPEROR HERITAGE je sofistikovaný blend 5-12 let starých vybraných výrobních šarží, připravený z vybraných ostrovních rumů, jak tradičních/ melasových (cca 60%),tak i Agricole (čerstvá třtinová šťáva). Při výrobě je použit „pot-still“ (kotlíkový) i „column“ (kontinuální) způsob destilace, staření probíhá v sudech jak z amerického, tak i francouzského dubu. Výsledkem je ohromující a komplexní variace barev, vůní a chutí – od čerstvosti vylisované třtinové šťávy či exotického ovoce a rostlin přes typicky mauricijské lehce kořeněné stopy až po konzistentní hřejivost s vanilkovými tóny. Krásná jantarová barva umocňuje dojem z tohoto charakterního a delikátního rumu. Majestátní vyznění produktu umocňuje balení do noblesní láhve a stylové dárkové tuby s tematickými motivy ikony krále Jiřího V.
EMPEROR SHERRY CASK FINISH je okouzlující blend stařených rumů (5-12 let), vyrobených jak z melasy, tak i čerstvě vylisované třtinové šťávy z nejstarších ostrovních zásobáren. Při výrobě je použit „pot-still“ (kotlíkový) i „column“ (kontinuální) způsob destilace, staření probíhá v sudech jak z amerického, tak i francouzského dubu. Jeho chuť je povýšena a zjemněna konečným min 6- měsíčním dozráváním v sudech po kvalitní sherry (Finno,Oloroso).
EMPEROR LILY WHITE je fascinující pozvánkou k objevení specifické kategorie stařených „white blended“ rumů, tedy jak tradičních/melasových, tak i „agricole“ (z čerstvě vylisované třtinové šťávy). Při výrobě je použit „pot-still“ (kotlíkový) i „column“ (kontinuální) způsob destilace. Jedná se o blend rumů stařených až 12 let (což je u bílého rumu neobvyklé), před lahvováním prochází komplexním procesem filtrace přes dřevěné uhlí, díky kterému získává průzračnou barvu (s dřevitými záblesky) a finální hebkost.
Elegantní, bohatý na chutě i vůně a překvapivě intenzívní, přináší prémiový zážitek v kategorii stařených bílých rumů. Majestátní vyznění produktu umocňuje balení do noblesní láhve a stylového dárkového kartónku s tematickými motivy ikony krále Jiřího V.
EMPEROR ROYAL SPICED je variantou sofistikovaného rumu Emperor Heritage, obohacenou o vybrané druhy koření s jedinečnými jemnými příchutěmi vybraných druhů vanilky, kardamomu (z tropických lesů JV Indie), skořice (ručně sklízené na Srí Lance) a badyánu (ze severního Vietnamu). Tato pečlivě vybraná směs je macerovaná několik měsíců ve finálním blendu 5-12 let starých rumů připravených pro oblíbený Emperor Heritage.
Výsledkem je noblesní spiced rum tmavší jantarové barvy s měděnými a zlatavými odlesky obsahující vysoce kvalitní ingredience z vyhlášených exotických míst. Majestátní vyznění produktu umocňuje balení do noblesní láhve a stylového dárkového kartónku s tematickými motivy ikony krále Jiřího V.
EMPEROR PRIVATE COLLECTION je exluzívním rumovým pokladem značky Emperor a neobyčejným, luxusním rumovým zážitkem, který může nabídnout jen kombinace nejlepších mauricijských rumů a exluzívního dvojitého staření. Tento ušlechtilý blend až 12 let starých rumů zrajících v sudech z amerického a francouzského dubu, následně podstupuje fenomenální dozrávání v sudech po ultraprémiových francouzských vínech CHATEAU DU PAPE CLÉMENT, Grand Cru Classé v Bordeaux
Výjimečně jemný, sametově sladký rum byl vyroben v limitované edici pouhých 15.000 lahví pro celý svět. Reprezentativně zabalen do krásné láhve, sametově hebkého obalu a stylového dárkového boxu.Všechna práva vyhrazena ©2019 Quality Drinks s.r.o.