Alkohol eshop rum, alkohol eshop whisky, alkohol eshop gin, alkohol eshop cognac, alkohol eshop
alkohol eshop
kvalitni piti-alkohol eshop
kvalitni sluzby-alkohol eshop
alkohol eshop
prodejna s alkoholem
rumová prezentace
semináře-rum-whisky-gin-cognac
rumový bar
rum-whisky-gin-cognac
kontakty na rum-whisky-gin-cognac
naše kvalitní značky

   

Třetí exkluzívní kolekce limitovaných edicí (Batch No.3) vybraných unikátních výrobních šarží rumů z vzácných destinací - sudy se specifickými výrobními šaržemi jsou ve vybraných prestižních palírnách pečlivě selektovány majitelem značky, v zemi původu také absolvují proces staření.
Pestrá procházka Karibikem a ostatními exotickými destinacemi – na vybraných vzácných rumech je demonstrována krása odlišnosti výrobních stylů a výsledných vůni, chutí – snahou je tak vystihnout historii, tradici a skutečný duch země původu.
Baleno v atraktivních lahvích s individuálním značením, vyráběno ve velmi limitovaných edicích – několik set láhví pro celý svět, několik desítek lahví pro ČR.
LA MAISON DU RHUM GUATEMALA SOLERA 15 SHERRY CASK FINISH.
Destilován z „virgin sugar cane honey“ v kolonách vyhlášené rodinné destilerie Botran v centrální části Guatemaly, kde vyzrává v nadmořské výšce 2300 m.n.m. Zraje ve 4 různých typech sudů systémem SOLERA, směs až 15 let starých rumů, na závěr povýšena finálním dostařením v sudech po delikátní odrůdě sherry Oloroso – jemný a komplexní rum.
LA MAISON DU RHUM MAURITIUS 2015 SHERRY CASK FINISH
Prestižní pozdrav z exotického ostrova, ráje nejen cestovatelů, ale i milovníků osobitých rumů – místní cukrová třtina je nezaměnitelná. Destilérka Chamarel je místním renomovaným producentem oceňovaných rumů z vlastních plantáží povedený ročník „agricole“ rumů (francouzská škola) destilovaný v Barbetových kolonách a dostařovaný v sudech po prestižní odrůdě sherry Palo Cortado.
LA MAISON DU RHUM PARAGUAY 2007 SHERRY CASK FINISH
Vzácný rum z Piribebuy, malého městečka z jihoamerické zemičky Paraguay, v našich končinách velmi ojedinělý. Castilla Distillery/Fortin vzdává svým jménem hold hrdinné historii města, známá a respektovaná je díky důrazu na 100% organickou produkci rumů, v r.2015 získala prestižní ocenění „the best distillery in the world“. Pečlivě vybraný ročník je díky dlouhému staření a finálnímu chuťovému povýšení v sudech po prestižní odrůdě sherry Fino opravdovým skvostem této kolekce.
LA MAISON DU RHUM VENEZUELA 2011 SHERRY CASK FINISH
Venezuela je zemí rumu zaslíbenou díky komplexním a aromatickým chuťovým profilům, typickým pro rumy španělského stylu - vyrobeno z melasy a také „sugar cane honey“, velejemné esence/třtinového sirupu. Destilováno ve třech druzích pot still zařízení (doubler, lamb-glass, boil ball), stařeno v sudech z amerického bílého dubu a na závěr také v sudech po prestižní Pedro Ximenéz sherry, výsledkem je dokonalá harmonie delikátnosti a plného těla tohoto neobyčejného rumu.


Všechna práva vyhrazena ©2020 Quality Drinks s.r.o.