Alkohol eshop rum, alkohol eshop whisky, alkohol eshop gin, alkohol eshop cognac, alkohol eshop
alkohol eshop
kvalitni piti-alkohol eshop
kvalitni sluzby-alkohol eshop
alkohol eshop
prodejna s alkoholem
rumová prezentace
semináře-rum-whisky-gin-cognac
rumový bar
rum-whisky-gin-cognac
kontakty na rum-whisky-gin-cognac
naše kvalitní značky

   

Společná značka, craftový duch a inovativní koncepce této ultraprémiové vodky. Jedinečnost a přidaná hodnota konkrétních mikrodestilérek v jednotlivých metropolích. Lokální milovníci kvalitní výroby a svého města přinášejí jeho duch vtělený do originálních receptur svých unikátních produktů pod společnou značkou s originálním, atraktivním a oceňovaným designem. Díky polovičnímu obsahu láhvi (0,35l) než je obvyklé lze pohodlněji poznat kouzlo originality prémiové produkce malých palíren v inspirativních světových městech.
Tato mikrodestilérka byla otevřena jako čtvrtá v pořadí v londýnském Hackney. Vodka je vyráběna z britské pšenice a londýnské vody, destilována v 60l alembic pot-still soustavách. Malošaržová výroba s posláním › vodka součástí města/duch města součástí vodky.
LIMITOVANÁ EDICE DÁRKOVÝCH BALENÍ - do vyprodání zásob lze chuť craftové londýnské vodky obohatit stylovou čajovou infuzí s osvěžujícím bergamotem.
Je první mikrodestilérkou projektu snažící se vystihnout jedinečný duch a atmosféru této vzrušující metropole plné mládí a kreativity. Vyráběna z německé pšenice (Munster) a berlínské vody, destilována v 60l pot-still zařízeních. Mikroprostor s malošaržovou výrobou, přesto otevřen návštěvám zájemců.
LIMITOVANÁ EDICE DÁRKOVÝCH BALENÍ - do vyprodání zásob lze chuť craftové berlínské vodky obohatit osvěžující infuzí citrusového ovoce.br>Destilérka z této okouzlující kosmopolitní metropole se k projektu přidala jako třetí v pořadí díky velkému zájmu samotných majitelů o něj. Vyráběna ze severofrancouzské pšenice (pěstované v regionu Champagne), která vykazuje absolutní ultraprémiovou kvalitu.
LIMITOVANÁ EDICE DÁRKOVÝCH BALENÍ - do vyprodání zásob lze chuť craftové amsterdamské vodky obohatit hřejivou infuzí s nádechem dubu a vanilky.Všechna práva vyhrazena ©2019 Quality Drinks s.r.o.