Alkohol eshop rum, alkohol eshop whisky, alkohol eshop gin, alkohol eshop cognac, alkohol eshop
alkohol eshop
kvalitni piti-alkohol eshop
kvalitni sluzby-alkohol eshop
alkohol eshop
prodejna s alkoholem
rumová prezentace
semináře-rum-whisky-gin-cognac
rumový bar
rum-whisky-gin-cognac
kontakty na rum-whisky-gin-cognac
naše kvalitní značky

   

Tradice rodinné likérky z malé vesnice Rozelieures na severovýchodě Francie se datuje od r.1860. V době počátků výroby proslavena zejména díky místnímu skvostnému mirabelkovému likéru, postupem času stále výraznější orientace na výrobu prémiové francouzské single malt whisky, od r.2000 již dominantně zaměřena na tento oblíbený nápoj. Dnes již 5.generace rodiny Grallet-Dupic obhospodařuje vlastních 300 hektarů prémiového ječmene. KONTROLA CELÉHO DODAVATELSKÉHO I VÝROBNÍHO PROCESU ji činí unikátní i v celosvětovém měřítku. Kvalitu osvědčuje stále rostoucí prestiž těchto craftových produktů včetně významných mezinárodních ocenění.

KOUZLO KOMPLETNÍHO VÝROBNÍHO PROCESU „POD JEDNOU STŘECHOU“

Na vlastních 300 ha půdy s vulkanickým podložím se zušlechťuje ječmen specifického charakteru. Vlastní sladovna (i pec na rašelinu) dodává whisky Rozelieures nezaměnitelná aromata a charakter, rovněž vysoce kvalitní zdroj podzemní vody z pohoří Vosges (Vogézy) podporuje kvalitu produktu. Dvojitá fermentace (kombinace otevřené i uzavřené) i destilace v měděných „pot-still“ nádobách jsou součástí dlouholetého rodinného know-how. Unikátní staření probíhá ve 4 různých sklepích/prostorech s odlišnými vlastnostmi a obohacuje tuto whisky, stejně jako použití různých druhů sudů pro dozrávání (po cognacu, sherry, Sauternes atd.)


Vlajková loď této prestižní řady prémiových francouzských single malt whisky – unikátní lokální know-how, rafinovaná kombinace typičtějších whisky tónů (kůže, ořechy atd.) s jemným nádechem rašeliny. ORIGINE je 2x destilována v pot-still zařízeních, zraje v sudech po prémiové sherry (Fino), cognacu a také v čerstvých sudech z francouzského dubu.
Whisky plného těla a života s energickými, lehce kořeněnými tóny a velmi dlouhým zakončením. K dispozici v atraktivním balení včetně elegantních dárkových kartónků (a to i ve variantě 0,2l).

Typický zástupce unikátního know-how této prestižní řady prémiových francouzských single malt whisky.
RARE v sobě snoubí jemný rašelinový nádech s kouzlem staření ve vybraných sudech – po prémiové sherry, cognacu a především specifické vinné odrůdě Sauternes (které whisky poskytují nevídanou jemnost).
Zajímavě spletitá, ovocná, měkká a jemná s patrnými tóny čerstvého ovoce na pozadí sherry. K dispozici v atraktivním balení včetně elegantních dárkových kartónků (a to i ve variantě 0,2l).

Noblesní potěšení pro početnou skupinu fanoušků kvalitních a jemných „nakouřených“ rašelinových whisky.
TOURBÉ je výkladní skříní této výjimečné distilerie, snoubí unikátní know-how s vášní pro výrobu tohoto oblíbeného druhu, stařena v sudech po bourbonu a také v sudech z panenského francouzského dubu.
Velmi aromatická whisky kouřovo-rašelinového charakteru, s lehkým minerálním nádechem a dřevitým aroma, citlivě blendována s obilnými a ovocnými tóny. Oceněno zlatou medailí na renomované „Concours Général Agricole“ v r.2015 v Paříži. K dispozici v atraktivním balení včetně elegantních dárkových kartónků (a to i ve variantě 0,2l).

Speciální limitovaná edice umožňuje pomocí menších lahviček krásnou procházku exkluzívní craftovou produkcí této rodinné destilérky.
Vychutnejte si v našich zemích dosud neobjevené půvaby elitních francouzských whisky:
ORIGINE je vlajkou lodí palírny, 2x destilována v pot-still zařízeních, zraje v sudech po prémiové sherry (Fino), cognacu a také v čerstvých sudech z francouzského dubu.
SUBTIL je elegantním příkladem jemných „non-peated“ whisky typu Highlands, stařená v sudech z amerického i francouzského dubu, z nichž některé byly použity na předchozí zrání cognacu a bourbonu.
TOURBÉ je výkladní skříní této výjimečné distilerie, snoubí unikátní know-how s vášní pro výrobu tohoto oblíbeného druhu, stařena v sudech po bourbonu a také v sudech z panenského francouzského dubu. Velmi aromatická whisky kouřovo-rašelinového charakteru, s lehkým minerálním nádechem a dřevitým aroma, citlivě doplněna obilnými a ovocnými tóny.
Vychutnejte si originalitu kouzelných produktů této rodinné craftové likérky v elegantním dárkovém degustačním balení.

Všechna práva vyhrazena ©2020 Quality Drinks s.r.o.