Alkohol eshop rum, alkohol eshop whisky, alkohol eshop gin, alkohol eshop cognac, alkohol eshop
alkohol eshop
kvalitni piti-alkohol eshop
kvalitni sluzby-alkohol eshop
alkohol eshop
prodejna s alkoholem
rumová prezentace
semináře-rum-whisky-gin-cognac
rumový bar
rum-whisky-gin-cognac
kontakty na rum-whisky-gin-cognac
naše kvalitní značky

   

WHISPER RUM pochází z velmi malého ostrůvku Antiqua, součásti Závětrných ostrovů v severní části Karibiku. Po zákazu otroctví byl oblíben portugalskými obchodníky z Madeiry, kteří zde vlastnili populární rum-shopy a posléze založili Antiqua Distillery (1933). Na velmi malém ostrůvku (281 km2) již není vyráběna cukrová třtina, kvalitní melasa je dovážena z Guayany – fermentace probíhá na čerstvém vzduchu po dobu až 5 dní, poté následuje trojnásobná destilace.
WHISPER RUM byl vytvořen dvěma kamarády z dětství – díky jejich vášni pro prémiový rum a místní tradiční koktejl „old fashion rum punch“. Jméno Whisper pochází z jemných aromat, která jej provázejí stejně jako decentní šelest či šepot.
Po úspěchu této mladistvé, svěží prvotiny zapracovali majitelé značky na sofistikovanějších verzích ve spolupráci s jednou z nejvíce ikonických světových destilérek z kolébky rumu, ostrova Barbados.
WHISPER GOLD RUM - Ředitel místní tradiční Antiqua Distillery (založené již v r.1933) spolu s francouzským master blenderem Anthony Bentem přispěli ke vzniku tohoto výjimečného zlatého rumu. Ten je stařen v sudech po bourbonu (minimální doba zrání 2 roky), sušší, jemný a nedoslazovaný.

WHISPER GOLD SET také k dispozici v atraktivním dárkovém balení se 2 sklenicemi typu „warm glasses“

WHISPER HONEY PUNCH je inspirován výše uvedeným legendárním koktejlem. Jedná se o velmi vydařený blend místního tradičního tmavého rumu a z Francie pocházejícího akátového medu. Sladký a chuťově bohatý, tento prémiový netradiční rumový likér poslouží jako skvělé zakončení vydařené večeře, překvapivě výborně funguje i jako doplněk k šampaňskému – nový a rafinovaný luxusní koktejl.

5-letý Whisper je lehký rum anglického stylu stařený v sudech, ve kterých dříve vyzrávala whisky. Oplývá vanilkovou a květnatou svěžestí se stopami medu a pepře.

8-letý Whisper je lehký rum anglického stylu stařený v sudech, ve kterých dříve vyzrávala whisky. Vyznačuje se vanilkovým a dřevitým profilem s rozinkami a špetkou koření.

Všechna práva vyhrazena ©2015 Quality Drinks s.r.o.